Michał Kopyt

Partner, Lider Doradztwa Technologicznego, EY
Michał Kopyt
EY

bio

Michał kieruje Działem Doradztwa Technologicznego w EY. Zarządza zespołami doradczymi w obszarach Insurance, Digital, SAP, RPA, Risk Assurance, Risk Transformation oraz w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa. Prowadzi strategiczne projekty technologiczne. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje także duże projekty w metodyce agile – największe na Europejskim rynku projekty digitalizacji.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Tworzył organizacje projektowe działające jednocześnie w ponad 40 zespołach agile, dostarczając główne systemy ubezpieczeniowe, rozwiązania cyfrowe i wiele platform korporacyjnych (ECM, ERP, CMS) współpracując bezpośrednio z członkami zarządu.

Zanim dołączył do Działu Doradztwa w EY Polska, był Liderem Global Delivery Services w EY. Wcześniej przez 8 lat był dyrektorem IT w firmie z branży ubezpieczeniowej.

Michał to zapalony promotor Agile Portfolio Management oraz świadomego łączenia technologii z nowoczesnym biznesem, w tym hiperpersonalizacji działań sprzedażowych.

Prywatnie – ojciec czterech synów, pasjonat sportu i nowinek technologicznych zmieniających nasze codzienne życie.

Zobacz debaty:

Michał Kopyt
EY
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie