Michał Kopyt

Partner, Lider Doradztwa Technologicznego, EY Consulting
Michał Kopyt
EY Polska

bio

Michał zarządza zespołami doradczymi w obszarach Insurance, Digital, SAP, RPA, Risk Assurance, Risk Transformation oraz w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Prowadzi strategiczne projekty technologiczne. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje także duże projekty w metodyce agile – zastąpienie kluczowych systemów (Java, Guidewire).

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Tworzył organizacje projektowe działające jednocześnie w ponad 40 zespołach agile, dostarczając główne systemy ubezpieczeniowe, rozwiązania cyfrowe i wiele platform korporacyjnych (ECM, ERP, CMS) współpracując bezpośrednio z członkami zarządu.

Zanim dołączył do Działu Doradztwa Biznesowego, był Liderem Global Delivery Services w EY. Wcześniej przez 8 lat był dyrektorem IT w firmie z branży ubezpieczeniowej.

Michał to zapalony promotor Agile Portfolio Management, uznany prelegent konferencji z zakresu Agile. Pasjonat sportu.

Michał Kopyt
EY Polska

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres FinansowyEKF Online: 14 czerwca 2021
EKF Sopot: 13 - 15 września 2021

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie