Michał Łukasik

Prezes Zarządu, Kontomatik
Michał Łukasik
Kontomatik

bio

W Kontomatik, wiodącym polskim fintechu zajmującym się tworzeniem innowacyjnych usług dla sektora finansowego jako CEO zarządza spółką w erze otwartej bankowości.

 

Michał Łukasik ma bogate międzynarodowe doświadczenie w obszarze finansów, budowaniu i organizowaniu przedsiębiorstw. W przeszłości związany z branżą lendtech – jako CEO Grupy Alfa Finance zajmował się rozwojem spółki w krajach bałtyckich, Polsce i Azji. Wcześniej pracował m.in. dla PwC czy Hilti gdzie odpowiadał za obszary finansowe. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Ekonomicznym, posiada również dyplom Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Michał Łukasik
Kontomatik
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie