Michał Moskalik

Dyrektor ds Rozwoju Partnerstw Strategicznych, BNP Paribas Cardif w Polsce
Michał Moskalik
BNP Paribas Cardif w Polsce

bio

Od ponad 20 lat związany z rynkiem finansowym. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Citibank, gdzie przez prawie 10 lat odpowiadał m.in. za rozwój oferty kart kredytowych dla klientów indywidualnych, mikromarketing oraz reklamacje transakcji płatniczych. Następnie w Raiffesen Bank Polska odpowiadał za rozwój oferty kredytowej dla segmentu Mikro oraz klientów indywidualnych. Jako Dyrektor zarządzający marketingiem B2C współodpowiedzialny za fuzję Cetelem Bank oraz Sygma Bank w Polsce, a także bieżącą współpracę z największymi sieciami detalicznymi. W latach 2012-2015 odpowiedzialny za strategię, rozwój i sprzedaż produktów kredytowych w Banku Pocztowym. Od 2016 roku Prezes Zarządu Spółki Dystrybucyjnej Banku Pocztowego. Obecnie w BNP Paribas Cardif odpowiada za rozwój partnerstw strategicznych.

Zobacz debaty:

Michał Moskalik
BNP Paribas Cardif w Polsce

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie