Michał Popiołek

dyrektor zarządzający, ds. bankowości Globalnej i Inwestycyjnej, mBank SA
Michał Popiołek
mBank SA

bio

Michał Popiołek, dyrektor zarządzający ds. bankowości Globalnej i Inwestycyjnej, absolwent finansów i bankowości w SGH oraz IESE Business School w Barcelonie. Od ponad 28 lat jest związany z obszarem bankowości inwestycyjnej (Bank Handlowy i Polski Bank Inwestycyjny). W mBanku od 1999 roku , gdzie od 2008 pełnił funkcje dyrektora departamentu finasowania strukturalnego i mezzanine. Ponadto, członek Rady Nadzorczej mBanku Hipotecznego oraz prezes mInvestment Banking S.A.

Od 2017 zarządza Pionem Bankowości Globalnej i Inwestycyjnej.

 

Zobacz debaty:

Michał Popiołek
mBank SA
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie