Michał Szwarc

Senior Country Officer, J.P.Morgan SE
Michał Szwarc
J.P.Morgan SE

bio

Michał Szwarc ma ponad 25-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, doradzając przy wielu wielomiliardowych transakcjach w Polsce i regionie. Jest ekspertem w dziedzinie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, rynków dłużnych i doradztwa strategicznego.
Michał Szwarc został mianowany szefem J.P. Morgan w Polsce we wrześniu 2011 roku. Wcześniej przez 12 lat pracował dla Credit Suisse, od 2006 r. jako Prezes Zarządu i Dyrektor Bankowości Inwestycyjnej Credit Suisse w Polsce. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku.

Michał Szwarc
J.P.Morgan SE

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie