Mirosław Hoła

Dyrektor Działu Administrowania Kontraktami, Grupa NDI
Mirosław Hoła
Grupa NDI

bio

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizuje się w kwestiach związanych z zarządzaniem kontraktami budowlanymi – w szczególności w obszarze ryzyk.

Uczestniczył w realizacji znaczących inwestycji infrastrukturalnych i hydrotechnicznych o łącznej wartości przekraczającej 10 mld PLN, w tym m.in. budowa drogi: A1 (Sośnica-Bełk), S7 (Koszwały – Nowy Dwór Gdański), S8 (przebudowa 2 odcinków Trasy Armii Krajowej w Warszawie (odcinek węzeł Powązkowska – węzeł Modlińska – węzeł Piłsudzkiego)), Przekop Mierzei Wiślanej I i III etap, Poprawa dostępu do Portu w Szczecinie, Przebudowa elementów Portu w Gdańsku.

Z Grupą NDI zawodowo związany od 2020 roku.

Zobacz debaty:

Mirosław Hoła
Grupa NDI
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie