Mirosław Hoła

Dyrektor Działu Administrowania Kontraktami, Grupa NDI
Mirosław Hoła
Grupa NDI

bio

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizuje się w kwestiach związanych z zarządzaniem kontraktami budowlanymi – w szczególności w obszarze ryzyk.

Uczestniczył w realizacji znaczących inwestycji infrastrukturalnych i hydrotechnicznych o łącznej wartości przekraczającej 10 mld PLN, w tym m.in. budowa drogi: A1 (Sośnica-Bełk), S7 (Koszwały – Nowy Dwór Gdański), S8 (przebudowa 2 odcinków Trasy Armii Krajowej w Warszawie (odcinek węzeł Powązkowska – węzeł Modlińska – węzeł Piłsudzkiego)), Przekop Mierzei Wiślanej I i III etap, Poprawa dostępu do Portu w Szczecinie, Przebudowa elementów Portu w Gdańsku.

Z Grupą NDI zawodowo związany od 2020 roku.

Mirosław Hoła
Grupa NDI

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF 2022
Partnerzy EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Honorowi EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademiccy EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademii EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni partnerzy medialni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy5 - 7 czerwca 2023

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie