Mirosław Szreder

Profesor, Uniwersytet Gdański, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego
Mirosław Szreder
Uniwersytet Gdański

bio

Jest profesorem nauk ekonomicznych (od 2005 r.), specjalizującym się w rozwoju i zastosowaniach metod statystyki matematycznej w problematyce ekonomicznej i społecznej. Dużą popularność zdobyły w ostatnich latach dwa wydania książki M. Szredera pt. „Metody i techniki sondażowych badań opinii” (PWE, 2004 i 2010). Jest ponadto autorem wielu tekstów popularyzujących badania naukowe, zamieszczonych w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz w tygodnikach „Polityka” i „Tygodnik Powszechny”.
Obecnie pełni funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2012-2016 był w Uniwersytecie Gdańskim Prorektorem ds. rozwoju i finansów. Jest członkiem Prezydium Komitetu Statystyki i Ekonometrii PAN oraz członkiem Naukowej Rady Statystycznej.

Mirosław Szreder
Uniwersytet Gdański

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie