Monika Bąk

Dziekan Wydziału Ekonomicznego oraz Kierownik Katedry Ekonomiki Transportu, Uniwersytet Gdański
Monika Bąk
Uniwersytet Gdański

bio

Monika Bąk jest doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych, profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Gdańskiego. Pełni funkcję Dziekana Wydziału Ekonomicznego oraz Kierownika Katedry Ekonomiki Transportu. Prowadzi badania naukowe w obszarze nauk społecznych. Zajmuje się społecznymi, ekonomicznymi i środowiskowymi aspektami zrównoważonego rozwoju w ujęciu mikro- i makroekonomicznym. Jej zainteresowania dotyczą szczególnie transportu i mobilności oraz turystyki, jak również efektów transformacji gospodarczej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Uczestniczyła w międzynarodowych projektach badawczych w Programach Ramowych Unii Europejskiej oraz koordynowała kilka projektów przygotowywanych dla Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego.

Monika Bąk
Uniwersytet Gdański

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF 2022
Partnerzy EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Honorowi EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademiccy EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademii EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni partnerzy medialni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni EKF 2022
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy5 - 7 czerwca 2023

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie