Monika Szlosek

Dyrektor odpowiedzialna za rozwój oferty inwestycyjnej i segment Private Banking, VeloBank
Monika Szlosek
VeloBank

bio

Monika Rozbicka-Szlosek posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży finansowej. W VeloBanku, do którego dołączyła w styczniu 2024 roku, jest dyrektorem odpowiedzialnym za rozwój oferty inwestycyjnej i segment Private Banking. Swoją karierę rozpoczęła w 1995 roku w Citibank (Poland) S.A. jako Customer Service Officer dla Klientów Korporacyjnych. W latach 2002-2006 pracowała w Raiffeisen Bank Polska S.A. na stanowisku Z-cy Dyrektora Departamentu Obsługi i Współpracy z Klientami, gdzie była odpowiedzialna za obszar obsługi i sprzedaży w segmencie klientów indywidualnych. Od 2006 do 2018 roku związana była z Deutsche Bank Polska S.A., początkowo jako Dyrektor Bankowości Detalicznej, a później jako Dyrektor Zarządzający Bankowością Detaliczną i Inwestycyjną, gdzie odpowiadała za rozwój oferty kont, ubezpieczeń oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych, a także zarządzała detaliczną częścią Biura Maklerskiego. W latach 2018-2021 pracowała w Santander Bank Polska S.A., jako Tribe Leader of Savings & Investments, odpowiadając za rozwój oferty, aplikacji i platform omnichannel w obszarze inwestycyjno-oszczędnościowym oraz rozwój oferty Wealth Management. Od 2021 do 2023 jako Z-ca Dyrektora Biura Maklerskiego w Banku Pekao S.A. odpowiadała za obszar transformacji cyfrowej.

Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Women Global Leaders Programme w INSEAD Business School we Francji.

Monika Szlosek
VeloBank

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie