Olga Szczepańska

Dyrektor Departamentu Stabilności Finansowej, Narodowy Bank Polski
Olga Szczepańska
Narodowy Bank Polski

bio

Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych. Związana zawodowo z Narodowym Bankiem Polskim. Od 2010 członek Rady Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Zaangażowana jest w prace dotyczące regulacji i nadzoru nad systemem finansowym jak również gwarantowania depozytów i organizacji sieci bezpieczeństwa finansowego – na poziomie krajowym i w Unii Europejskiej. Uczestniczy w pracach Europejskiej Rady ds. Ryzyka Systemowego. Autorka referatów i artykułów, których tematyka koncentruje się na kwestiach dotyczących stabilności systemu finansowego, zarządzania kryzysowego oraz polityki makroostrożnościowej.

Olga Szczepańska
Narodowy Bank Polski
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie