Oscar Adamkiewicz

Dyrektor d.s. Nowych Technologii i Innowacji, Citi Handlowy
Oscar Adamkiewicz
Citi Handlowy
LinkedIn

bio

Oscar Adamkiewicz, lider innowacji i propagator nietuzinkowych rozwiązań. Obecnie dyrektor d.s. Nowych Technologii i Innowacji w Citi Handlowy, odpowiedzialny za strategie technologiczna banku. Wcześniej konsultant w Boston Consulting Group odpowiedzialny za budowanie i koordynowanie strategicznych programów transformacyjnych w sektorze finansowym. Absolwent prestiżowej paryskiej uczelni ESCP, doktorant Szkoły Głównej Handlowej.

Oscar Adamkiewicz
Citi Handlowy
LinkedIn
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie