Patrycja Kowalczyk-Rólczyńska

Profesor, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Patrycja Kowalczyk-Rólczyńska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

bio

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Matematyki i Informatyki, kierunek: Matematyka. Doktor habilitowany w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, realizująca badania naukowe w krajowych i międzynarodowych zespołach badawczych w obszarach: finanse gospodarstw domowych, zabezpieczenie emerytalne, ubezpieczenia oraz nieruchomości. Członek European Network Research for Supplementary Pensions oraz Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych Polskiego Towarzystwa Statystycznego. Uczestniczka wielu krajowych i zagranicznych konferencji naukowych oraz staży dydaktycznych. Od 2017 roku biegła sądowa z dziedziny rachunkowość i finanse/ekonomia, specjalizująca się w rozliczaniu umów kredytowych i leasingowych, szacowaniu wartości rent życiowych oraz ocenie efektywności produktów inwestycyjnych (w tym zabezpieczenia emerytalnego).

Patrycja Kowalczyk-Rólczyńska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie