Paweł Dudek

dyrektor zarządzający Pionem Informatyki Banku Pocztowego
Paweł Dudek
Bank Pocztowy

bio

Paweł Dudek jest Dyrektorem Zarządzającym Pionem Informatyki Banku Pocztowego, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada wiedzę menadżerską i praktyczne umiejętności z zakresu tworzenia oraz wdrażania strategii IT, jak również zarządzania dużymi projektami informatycznymi w bankowości. Z Bankiem Pocztowym związany od 2016 r. – w tym okresie odpowiadał m.in. za wsparcie cyfrowej transformacji Banku, w tym wdrożenie systemu bankowości mobilnej i internetowej oraz transformację organizacyjną zbliżającą IT do komórek biznesowych Banku. Doświadczenie w implementacji rozwiązań IT w sektorze finansowym zdobywał także m.in. w Banku Ochrony Środowiska, wcześniej w latach 2014-2016 w Bank of Tokyo-Mitsubishi oraz w latach 2006-2014 w firmie Bazy i Systemy Bankowe, będącej czołowym dostawcą specjalistycznego oprogramowania dla sektora finansowego w obszarze regulacyjnym, w szczególności obejmującym sprawozdawczość, przeciwdziałanie przestępstwom i nadużyciom finansowym oraz ryzyko operacyjne.

Paweł Dudek
Bank Pocztowy

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie