Paweł Działak

Prezes Tpay
Paweł Działak
Tpay

bio

Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. oraz co-founder & CEO operatora płatności Tpay – marki należącej do KIP S.A.

Od ponad 10 lat rozwija jeden z najpopularniejszych fintechów w Polsce, codziennie wspierając biznesy kilkudziesięciu tysięcy e-commerców w Polsce i ułatwiając internetowe zakupy milionom użytkowników. Nie byłoby to możliwe bez zespołu, którego rolę i wartość podkreśla przy każdej okazji, dotyczącej intensywnego rozwoju Tpay.

Współautor strategicznego i historycznego partnerstwa na rynku e-commerce – synergii banku Pekao S.A. z operatorem płatności Tpay. Instytucje od 2020 r. tworzą wspólnie kompleksowy ekosystem usług płatniczo-finansowych, w przełomowy sposób odpowiadając na największe aktualne wyzwania branży e-commerce. Dostęp do bramki płatniczej i panelu analitycznego zbierającego dane dotyczące transakcji online i offline czy cross-selling usług acquiringu w zakresie terminali POS, to przykłady wspólnie podejmowanych działań.

Paweł uważa, że największą rolę w biznesie odgrywają ludzie, dlatego w firmie bardzo ceniony jest za dostępność i tworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą i pomysłami. Chcąc budować dobrą atmosferę pełną wzajemnego szacunku, w 2021 r. przeniósł siedzibę Tpay do miejsca zaprojektowanego przede wszystkim w oparciu o opinie i potrzeby pracowników, jednocześnie stawiając na hybrydowy model pracy.

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz uczestnik I edycji Akademii GPW Growth.

Paweł Działak
Tpay
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie