Paweł Ławecki

Wiceprezes OChK
Paweł Ławecki
OChK

bio

Manager z ponad 14-letnim doświadczeniem międzynarodowym w doradztwie strategicznym zdobytym w największych firmach konsultingowych. Przez całą swoją karierę realizował zróżnicowane projekty na styku technologii i biznesu dla klientów z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, technologicznego i energetycznego. Obecnie w OChK odpowiada za rozwój kanału sprzedaży rynku komercyjnego, MŚP oraz partnerów. Wcześniej ponad 10 lat spędził w praktyce Technology & Digital Transformation w The Boston Consulting Group, początkowo w Londynie, następnie w Warszawie. Przed dołączeniem do BCG zdobywał doświadczenie w londyńskim oddziale Accenture pełniąc rolę konsultanta w grupie Infrastructure Technology & Operations. Z wykształcenia magister inżynier Elektroniki i Telekomunikacji, ukończył Politechnikę Poznańską.

Zobacz debaty:

Paweł Ławecki
OChK

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie