Paweł Pytkowski

Cloud Digital Transformation Advisor, Amazon Web Services
Paweł Pytkowski
Amazon Web Services

bio

Paweł Pytkowski pracuje w AWS jako Digital Transformation Advisor, dla rynku instytucji finansowych.

Paweł pełnił wiele zarządczych ról technologicznych skoncentrowanych na projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych projektów informatycznych usprawniających wyniki biznesowe między innymi w bankach, jak Bank Inicjatyw Gospodarczych SA / Millennium, Raiffeisen, Rabobank czy w firmach takich, jak PwC, ATOS Origin, IBM. Zebrane doświadczenia przekuwają się na solidną wiedzę o możliwościach wykorzystania technologii w adresowaniu obecnych wyzwań biznesowych sektora FSI (finansowo-ubezpieczeniowego) i na ich skuteczną transformację cyfrową.

Paweł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki Informatyki i Telekomunikacji, prywatnie mąż i ojciec dorosłych synów, zapalony golfista hcp14,3.

Paweł Pytkowski
Amazon Web Services
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie