Paweł Szarkowski

Wiceprezes Zarządu, BIG InfoMonitor
Paweł Szarkowski
BIG InfoMonitor

bio

Od ponad 20 lat rozwija działania biznesowe dzięki koordynacji i budowie skutecznych zespołów i efektywnym wykorzystaniu wiedzy o kliencie. Od 2016 r. związany z Grupą BIK początkowo jako Dyrektor Departamentu Marketingu. Jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii działań wspierających wizerunek oraz sprzedaż linii biznesowych Grupy BIK.
Od kwietnia 2019 zarządza marketingiem, działaniami PR Grupy BIK (BIK, BIG InfoMonitor, Digital Fingerprints), a także obszarem edukacji wspierając budowę świadomości finansowej młodych Polaków. Od grudnia 2022 r. objął funkcję wiceprezesa Zarządu BIG InfoMonitor, odpowiadając równocześnie za obszar marketingu, PR, jakości oraz edukacji w Grupie BIK.
Od stycznia 2021 r. zarządza komitetem ds. komunikacji w ACCIS – międzynarodowego Stowarzyszenia, zrzeszającego największą grupę rejestrów kredytowych na świecie.

Paweł Szarkowski
BIG InfoMonitor

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie