Piotr Czapiewski

Zarządzający portfelem akcji w Aviva PTE Aviva Santander S.A.
Piotr Czapiewski
Aviva PTE Aviva Santander S.A.

bio

Zarządzający portfelem akcji w Aviva PTE Aviva Santander S.A. i wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z grupą Aviva jest związany od roku 2010. Wcześniej pracował jako Główny analityk funduszu w PTE Warta S.A. Ma 12 lat doświadczenia w pracy w departamentach inwestycyjnych, zarządzających aktywami Otwartych Funduszy Emerytalnych. Posiada CFA charter i licencję doradcy inwestycyjnego. Jest członkiem CFA Institute i CFA Society Poland. Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w której od roku 2007 prowadzi zajęcia o tematyce inwestycyjnej.

Piotr Czapiewski
Aviva PTE Aviva Santander S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie