Piotr Kędra

Dyrektor inwestycyjny, PFR Ventures
Piotr Kędra
PFR Ventures

bio

Piotr Kędra zarządza w PFR Ventures dwoma programami, dysponującymi środkami w wysokości 1 mld zł i inwestującymi w fundusze VC wczesnej fazy rozwoju. Pracę zawodową rozpoczynał w 1995 roku w Enterprise Investors, najdłużej działającym funduszu private equity w Europie Środkowej. W latach 2000-2011 był dyrektorem w Advent International, uznanym międzynarodowym funduszu private equity. Brał udział w transakcjach zarówno na rynku giełdowym jak i niepublicznym. W latach 2012-2019 we WSiP, dostawcy rozwiązań edukacyjnych, odpowiadał za inkubację nowych linii biznesowych oraz przeprowadził kilka transakcji przejęć innych firm (m.in. empik school).

Piotr Kędra
PFR Ventures

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie