Piotr Komornicki

Prezes Zarządu, Predictive Solutions
Piotr Komornicki
Predictive Solutions

bio

Prezes Zarządu

Od 1991 roku związany z branżą oprogramowania do analizy danych, ze szczególnym uwzględnieniem big data, data mining i analizy predykcyjnej. Od 1998 roku prezes Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska). Zaangażowany we wdrożenia rozwiązań analitycznych w biznesie i administracji publicznej.

Propagator praktycznego wykorzystania nowoczesnych metod analizy danych do wspomagania procesu podejmowania decyzji w zarządzaniu. Współtwórca portfolio produktowego i kluczowych rozwiązań analitycznych oferowanych przez Predictive Solutions. Ekspert, z wizją wykorzystania analizy danych w niemal każdym obszarze działań biznesowych, m.in.: przeciwdziałania praniu pieniędzy (PS AML), wykrywania nadużyć (PS FRAUD), zarządzania relacjami z klientami (PS ACRM), windykacji (PS VINDICATIO), planowania i zarządzania obsługą procesów w organizacji (PS SYMOBIS), a także wsparcia kontroli jakości procesów produkcyjnych (PS QUALITY).

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Piotr Komornicki
Predictive Solutions

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie