Piotr Kosno

Dyrektor zarządzający i Szef Departamentu Klientów Strategicznych, Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Piotr Kosno
Bank Handlowy w Warszawie

bio

Piotr Kosno jest dyrektorem zarządzającym i Szefem Departamentu Klientów Strategicznych Citi Handlowy. Ma 25 lat doświadczenia w bankowości przedsiębiorstw, finansowaniu firm i zarządzaniu ryzykiem. Do Citibank Poland dołączył w 1999 r., wcześniej pracował w BRE Banku oraz w banku PBK. Od 2003 r. pełnił wiele funkcji menedżerskich, odpowiadając za największe polskie przedsiębiorstwa, instytucje finansowe oraz sektor publiczny. Funkcję szefa departamentu pełni od 2011 r.

Piotr Kosno
Bank Handlowy w Warszawie
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie