Piotr Matczuk

Przedstawiciel Międzynarodowej Korporacji Finansowej (IFC)
Piotr Matczuk
Międzynarodowa Korporacja Finansowa (IFC)

bio

Piotr Matczuk jest przedstawicielem Miedzynarodowej Korporacji Finansowej (IFC), agendy Banku Światowego wspierającej rozwój sektora prywatnego. Odpowiada za realizację strategii IFC w Polsce, rozwój biznesu i relacje z partnerami publicznymi i prywatnymi.

Piotr ma ponad 17 lat doświadczenia w finansach. Przed dołączeniem do IFC nadzorował realizację projektów strategicznych w PKP Intercity i był doradcą w radzie nadzorczej EBOiR. Absolwent studiów ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej oraz programu sustainable corporations na Uniwersytecie Oxfordzkim.

Piotr Matczuk
Międzynarodowa Korporacja Finansowa (IFC)

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie