Piotr Mazur

Dyrektor Departamentu Departament Informatyki, SGB-Bank S.A.
Piotr Mazur
SGB-Bank S.A.

bio

Piotr Mazur – absolwent wydziału Matematyki i Fizyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie dyrektor Departamentu Informatyki w SGB-Banku S.A.

Swoją karierę rozpoczął w Katedrze Astronomii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Już na początku swojej ścieżki zawodowej zajmował się zastosowaniem rozwiązań informatycznych w różnych obszarach nauki i biznesu. Prowadził własną działalność związaną z wytwarzaniem oprogramowania. Jednak głównym kierunkiem rozwoju stał się dla niego sektor bankowy, w którym pracuje prawie 30 lat. Ma doświadczenie w bankowości komercyjnej, ale zawodowo jest związany głównie z bankowością spółdzielczą.

W SGB-Banku odpowiada przede wszystkim za utrzymanie i rozwój platform technologicznych dla systemów biznesowych. Dba o rozwój i dostępność usług dla klientów Banków Spółdzielczych SGB oraz SGB-Banku. Zajmuje się utrzymaniem i rozwojem głównego systemu transakcyjnego, procesów testowych i wdrożeniowych, procesów zarządzania incydentami problemami czy service deskiem.

Swoim ogromnym doświadczeniem wspiera również współpracowników z obszarów biznesowych.

Jest zwolennikiem i propagatorem idei konsolidacji sektora bankowości spółdzielczej w obszarze wykorzystywanych technologii. Uważa, że najważniejszymi wyzwaniami są współpraca i zrozumienie potrzeb wszystkich interesariuszy.

Jesgo styl działania to wizjoner i strateg. Interesuje się wszystkim, co wiąże się ze światem wody.

Jego pasją są podróże i slow food.

Zobacz debaty:

Piotr Mazur
SGB-Bank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie