Piotr Nettik

Dyrektor ds. Underwritingu ubezpieczeń pozakomunikacyjnych w Pionie Klienta Korporacyjnego, PZU S.A.
Piotr Nettik
PZU S.A.

bio

Absolwent Politechniki Łódzkiej, wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Z rynkiem ubezpieczeń związany od 20 lat.  W PZU od 2010 roku. W ubezpieczeniach zdobywał doświadczenie w strukturach sprzedaży oraz underwritingu majątkowych ubezpieczeń korporacyjnych. Od 8 lat Dyrektor ds. Underwritingu Ubezpieczeń Pozakomunikacyjnych w Centrali Pionu Klienta Korporacyjnego PZU SA gdzie zarządza underwritingiem i oceną ryzyka największego portfela ubezpieczeń majątkowych zakładu ubezpieczeń w Polsce.
Od 6 lat jest członkiem komisji ubezpieczeń majątkowych w PIU.

Zobacz debaty:

Piotr Nettik
PZU S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie