Piotr Siwiec

Prezes Zarządu, Aiqlabs
Piotr Siwiec
Aiqlabs

bio

Współzałożyciel i prezes zarządu AIQLABS Sp. z o.o., do której należy marka Supergrosz.pl oraz „Kupuj Teraz – zapłać później” Absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim, zarządzania finansami w przedsiębiorstwie na Szkole Głównej Handlowej oraz prawa amerykańskiego i porównawczego przy Cambridge University i Florida University. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze strategicznego zarządzania biznesem i budowania relacji inwestorskich. Zajmuje się tworzeniem produktów finansowych.

 

Obszary ekspertyzy:

  • Strategie biznesowe
  • Relacje inwestorskie
  • Implementacja produktów i usług finansowych
  • Business development
Piotr Siwiec
Aiqlabs
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie