Piotr Wochniak

Dyrektor Departamentu Rynków Finansowych, Bank Pekao S.A.
Piotr Wochniak
Bank Pekao S.A.

bio

Piotr Wochniak jest dyrektorem zarządzającym Departamentem Rynków Finansowych w Banku Pekao SA od 2021 roku. Karierę rozpoczynał w Banku BPH w 2006 roku na stanowisku dealera fixed income, następnie kontynuując ją już w Pekao jako szef sprzedaży instytucjonalnej w obszarze długu korporacyjnego. Od 2017 roku, jako dyrektor Biura Rynków Kapitałowych odpowiedzialnego za organizację emisji obligacji korporacyjnych, aktywnie nadzorował, strukturyzował i przeprowadzał największe transakcje obligacyjne dla polskich przedsiębiorstw i banków na rynku krajowym i zagranicznym.
Obecnie Piotr jest także współliderem strumienia Obligacje w ramach Narodowej Grupy Roboczej ds. reformy wskaźników referencyjnych (NGR).
Absolwent Szkoly Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne, a także Katholische Unversität Eichstätt-Ingolstadt w Niemczech.

Piotr Wochniak
Bank Pekao S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie