Piotr Żagan

Dyrektor, CEE Fund Hub, Raiffeisen Bank International AG
Piotr Żagan
Raiffeisen Bank International

bio

Piotr Żagan, z wykształcenia ekonomista, ur. W 1976 r. w Warszawie. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1999 roku związany z bankowością. Ponad 15-letnie doświadczenie w Dep. Skarbu i Rynków Kapitałowych zdobywał kolejno w Raiffeisen Bank Polska, BZ WBK i Erste Group Bank AG. Po powrocie do Polski, w latach 2014-2017 odpowiadał za handel hurtowy i włączenie Biura Maklerskiego w struktury Santander Bank Polska. Od 2018 w Raiffesien Bank International AG, gdzie w ramach pionu Bankowości Inwestycyjnej, jest odpowiedzialny za relacje z Klientami Instytucjonalnymi w regionie CEE i finansowanie funduszy Alternatywnych oraz Private Equity.

Zobacz debaty:

Piotr Żagan
Raiffeisen Bank International

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie