Przemysław Szczygielski

Lider usług dla sektora finansowego w Polsce, Deloitte
Przemysław Szczygielski
Deloitte w Polsce

bio

Przemysław Szczygielski jest liderem zarządzania ryzykiem oraz doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego Deloitte w Polsce i liderem sektora finansowego w Polsce. Posiada 20 lat doświadczenia na rynku finansowym i doradczym. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych, w tym w analizie dostosowania do wymogów regulacyjnych oraz wdrażaniu oczekiwań nadzorczych UKNF.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących analizy luk regulacyjnych. Angażował się również w projekty rozwoju – przy użyciu metod ilościowych – modeli oceny ryzyka kredytowego, rynkowego i operacyjnego. Był odpowiedzialny m.in. za projekty wdrożenia metodyk szacowania rezerw z tytułu utraty wartości, szacowania parametrów ryzyka kredytowego, wycen instrumentów finansowych, wymogów kapitałowych oraz projekty dostosowania do wymogów aktów prawnych/rekomendacji nadzorczych.

Zobacz debaty:

Przemysław Szczygielski
Deloitte w Polsce

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie