Przemysław Szczygielski

Lider sektora finansowego w Polsce | Lider zarządzania ryzykiem oraz doradztwa regulacyjnego | Partner Deloitte
Przemysław Szczygielski
Deloitte

bio

Przemysław Szczygielski jest liderem zarządzania ryzykiem oraz doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego Deloitte w Polsce i liderem sektora finansowego w Polsce. Posiada 20 lat doświadczenia na rynku finansowym i doradczym. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych, w tym w analizie dostosowania do wymogów regulacyjnych oraz wdrażaniu oczekiwań nadzorczych UKNF.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących analizy luk regulacyjnych. Angażował się również w projekty rozwoju – przy użyciu metod ilościowych – modeli oceny ryzyka kredytowego, rynkowego i operacyjnego. Był odpowiedzialny m.in. za projekty wdrożenia metodyk szacowania rezerw z tytułu utraty wartości, szacowania parametrów ryzyka kredytowego, wycen instrumentów finansowych, wymogów kapitałowych oraz projekty dostosowania do wymogów aktów prawnych/rekomendacji nadzorczych.

Przemysław Szczygielski
Deloitte

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny:
Patronat honorowy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy6 - 8 czerwca 2022

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie