Radosław Lityński

Dyrektor Departamentu procesów i pomiaru ryzyka, mBank
Radosław Lityński
mBank

bio

Radek Lityński jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, na kierunku finanse i bankowość. W 2013r ukończył MBA w Akademii Leona Koźmińskiego a w 2022 kurs Advanced Management Program (AMP) w IMD Business School for Management (Szwajcaria).

W czasie studiów budował swoje kompetencje jako przedsiębiorca, następnie przeszedł do sektora finansowego. Od blisko 20 lat związany z mBankiem w trakcie których odpowiadał m.in. za obszar udzielania kredytów detalicznych, otwarcie jednostek ryzyka mBanku w Czechach i na Słowacji, wdrożenie systemu antyfraudowego. Posiada również doświadczenie z zakresu zarządzania korporacyjnym ryzykiem oraz procesami kredytowymi.

Aktualnie zarządza obszarem ryzyka detalicznego w Polsce, Czechach i Słowacji w skład którego wchodzi m.in. obszar polityki kredytowej, monitoringu portfela, advanced data analytics czy modelowania ryzyka.

Radosław Lityński
mBank

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie