Radosław Nawrocki

Założyciel, Prezes Zarządu, PayPo
Radosław Nawrocki
PayPo

bio

Radosław Nawrocki – Założyciel i CEO powstałego w 2016 roku fintechu PayPo, działającego w branży płatności odroczonych w Polsce.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od ponad 20 lat, pracując kolejno w Dun & Bradstreet, Euler Hermes, należący do grupy Allianz. Jest założycielem serwisu apaczka.pl (w 2020 roku dokonał skutecznego wyjścia z inwestycji w tej firmie – pakiet udziałów odkupił fundusz Abris Capital). Od 2016 roku pracuje nad rozwojem firmy PayPo, która ma dziś około 70-80 proc. rynku płatności odroczonych w adresowanym dla siebie rynku w Polsce.

Radosław Nawrocki to przedsiębiorca-pasjonat, który w biznesie testował wiele różnych rozwiązań. Jednak jak sam przyznaje, najlepiej czuje się w finansach. W biznesie kieruje się przede wszystkim wartościami związanymi z nowoczesnym prowadzeniem firmy i jej efektywnym funkcjonowaniem, co w rezultacie przekłada się na jej dynamiczny rozwój i rentowność biznesu.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Studiował też Stosunki Międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie interesuje się klasyczną motoryzacją.

 

Radosław Nawrocki
PayPo

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie