Radosław Twarużek

Tribe Leader – SME, Santander Bank Polska S.A.
Radosław Twarużek
Santander Bank Polska S.A.

bio

Ekspert posiadający ogromne doświadczenie w sektorze bankowym. Doświadczony specjalista i absolwent studiów podyplomowych z obszaru biznesu, zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Większość życia zawodowego związany z Bankiem Zachodnim WBK, obecnie Santander Bank Polska z doświadczeniem w obsłudze i budowie rozwiązań dla przedsiębiorców, w szczególności procesów kredytowych. Od maja 2020 r. pełni biznesową rolę właściciela segmentu SME w Santander Bank Polska. Również od tego momentu pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej funduszu poręczeń kredytowych Polfund S.A. – największego prywatnego funduszu poręczeniowego w Polsce.

Radosław Twarużek
Santander Bank Polska S.A.
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie