Rafał Czernik

Dyrektor w Allegro i Członek Zarządu w Allegro Pay
Rafał Czernik
Allegro/Allegro Pay
LinkedIn

bio

Rafał Czernik pełni rolę Dyrektora w Allegro.pl i Członka Zarządu w Allegro Pay Sp. z o. o.
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w usługach finansowych. Pracował w międzynarodowych instytucjach finansowych w Polsce oraz doradzał instytucjom finansowym na terenie Europy Środkowo-Wschodniej z ramienia firmy doradczej PwC. W 2017 roku został jednym ze współzałożycieli FinAi, platformy oferującej w pełni zdalny proces sprzedaży produktów finansowych. W 2020 roku zespół oraz platforma stały się częścią Allegro.pl – największego gracza na polskim rynku e-commerce – jako Allegro Pay.

Zobacz debaty:

Rafał Czernik
Allegro/Allegro Pay
LinkedIn

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie