Rafał Mańkowski

Ekspert Polskiej Izby Ubezpieczeń
Rafał Mańkowski
Polska Izba Ubezpieczeń

bio

Rafał Mańkowski, ekspert Polskiej Izby Ubezpieczeń, odpowiedzialny za obszar ubezpieczeń majątkowych, finansowych, reasekuracji, zarządzania ryzykiem oraz zagadnień związanych ze zmianą klimatu. Opiniuje projektowane akty prawa polskiego i europejskiego oraz ustala wspólne stanowiska rynku ubezpieczeniowego w odniesieniu do konkretnych projektów legislacyjnych. Ponadto jest konsultantem w warsztatach organizowanych między innymi przez Komisję Europejską i brokerów reasekuracyjnych dotyczących problematyki zarządzania ryzykiem i jakością danych w ubezpieczeniach katastroficznych. Jest też konsultantem w obszarze ubezpieczeń w projektach naukowych wspieranych i finansowanych przez jednostki administracji publicznej.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w underwritingu i zarządzaniu portfelami ubezpieczeń majątkowych w zakładach ubezpieczeń.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (bankowość i finanse). Ukończył studia podyplomowe na SGH (zarządzanie projektami) oraz Uniwersytecie Warszawskim (prawo europejskie).

Zobacz debaty:

Rafał Mańkowski
Polska Izba Ubezpieczeń

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie