Rafał Pokora

Dyrektor Departamentu Globalnej Bankowości Transakcyjnej, Santander Bank Polska
Rafał Pokora
Santander Bank Polska

bio

Rafał Pokora ma prawie 30-letnie doświadczenie w obszarze bankowości korporacyjnej. Zdobywał wiedzę, pracując głównie w międzynarodowych instytucjach finansowych w Polsce, przez ostatnie 9 lat w Santander Banka Polska. Dołączył do Grupy Santander w 2015 r. Początkowo objął stanowisko dyrektora ds. cash management w pionie bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej, a od 2017 r. pełni funkcję dyrektora departamentu globalnej bankowości transakcyjnej, nadzorując działalność banku w zakresie cash management, trade finance oraz produktów kredytowych dla największych klientów korporacyjnych. Nadzoruje też współpracę banku z innymi instytucjami finansowymi, takimi jak: banki, firmy ubezpieczeniowe oraz międzynarodowe niebankowe instytucje finansowe. Przed dołączeniem do Grupy Santander pracował w dużych, międzynarodowych grupach finansowych, gdzie był odpowiedzialny za nadzór nad obszarem związanym z produktami cash management, ich rozwojem i sprzedażą.

Rafał Pokora
Santander Bank Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie