Robert Domagała

Senior Manager, ISG Technology Consulting, Dell Technologies
Robert Domagała
Dell Technologies

bio

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT wykorzystuje w tworzeniu strategii technologicznej Dell Technologies w Polsce. Zarządza zespołem ekspertów i inżynierów IT. Zespół ten pełni kluczową rolę w projektowaniu i wdrażaniu strategii IT, dostosowując rozwiązania i infrastrukturę do potrzeb klienta i lokalnego rynku. Odpowiada za technologiczny rozwój klientów, budowanie świadomości oraz edukację klientów w zakresie nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji IT w zależności od skali oraz celów biznesowych. Rozwija współpracę z partnerami technologicznymi Dell Technologies Polska.
Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Warszawskim oraz University of Illinois Urbana-Champaign, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Koźmińskiego. Uczestniczył również w programie Leadership Development organizowanym przez Ashridge Business School.

Robert Domagała
Dell Technologies

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie