Robert Ostrowski

CFO, JSW S.A.
Robert Ostrowski
JSW S.A.

bio

Absolwent studiów Executive MBA oraz Wydziału Gospodarki Narodowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył także podyplomowe studium inwestycji w zakresie Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firmy oraz podyplomowe studium w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w Szkole Głównej Handlowej/Ernst&Young. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, głównie finansowych, m.in. w branży wydobywczej, stalowej i energetycznej – w spółkach z udziałem Skarbu Państwa i prywatnych. W latach 2002-2006 był dyrektorem finansowym w Mittal Steel Poland, w latach 2006-2008 pełnił funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomiki i Finansów JSW SA, w latach 2008-2014 – funkcję Prezesa Zarządu Minerals Mining Group S.A., a w latach 2014-2015 był członkiem zarządu ds. ekonomicznych w Polskich Kolejach Linowych i Polskich Kolejach Górskich. Od czerwca 2016 do lutego 2019 roku pełnił funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych JSW SA. i odpowiadał m.in. za zbudowanie długoterminowej struktury finansowania opartej o stabilizacyjny FIZ. W latach 2019-2020 pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, a od maja 2020 – Prezesa Zarządu spółki Polskie Elektrownie Jądrowe. Funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych JSW S.A. pełni od sierpnia 2021 r. gdzie nadzoruje całokształt działalności Spółki, w szczególności w zakresie: finansów, księgowości, relacji giełdowych i controllingu.

Zobacz debaty:

Robert Ostrowski
JSW S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie