Roman Czarnowski

Prezes Zarządu, Punkta Brokers
Roman Czarnowski
Punkta Brokers

bio

Jeden z założycieli  i wieloletni Prezes  Punkta Brokers  (wcześniej Bik Brokers), działa nieprzerwanie  na rynku ubezpieczeniowym od 1995 r. Grupa Punkta której obecnie właścicielem jest brytyjski fundusz Private Equity  Pollen Street Capital to jeden z największych graczy na polskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Broker ubezpieczeniowy od 2001 r. Autor szeregu publikacji o tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych. Wyróżniony w plebiscycie ludzie Dekady Branży Flotowej za lata 2001-2011. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomiki Transportu Lądowego. Prywatnie ojciec dwóch córek, entuzjasta podróży oraz aktywnie spędzanego czasu wolnego na łonie natury.

Roman Czarnowski
Punkta Brokers

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie