Roman Pałac

Prezes Zarządu, Gemini
Roman Pałac
Gemini
LinkedIn

bio

Roman Pałac jest menadżerem z blisko 20-letnim stażem pracy na różnych szczeblach organizacji. Zanim dołączył do Grupy Gemini jako Prezes Zarządu, pracował m.in. w grupie PZU, firmie doradczej The Boston Consulting Group (BCG) oraz w Banku Światowym. Jako prezes zarządu PZU Życie odpowiadał za rozwój ubezpieczeń na życie, budowę biznesu zdrowotnego oraz obsługę klienta. W BCG Roman Pałac przeprowadził ponad 40 projektów transformacji biznesowej, rozwoju sprzedaży oraz rozwoju strategii dla wiodących polskich i europejskich graczy z sektora finansowego, sprzedaży detalicznej oraz telekomunikacji.

Roman Pałac ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz uzyskał dyplom MBA z London Business School.

Zobacz debaty:

Roman Pałac
Gemini
LinkedIn
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie