Roman Szyszko

Wiceprezes zarządu, Energa SA (Grupa Orlen)
Roman Szyszko
Energa SA (Grupa Orlen)

bio

Pan Roman Szyszko specjalizuje się w organizowaniu i przeprowadzaniu procesów zmierzających do zwiększenia efektywności oraz skali działalności.
W latach 2008-2015 był odpowiedzialny za przekształcenia sposobu funkcjonowania i strukturyzowanie długookresowych źródeł finansowania Grupy Energa. Doświadczenia zawodowe zdobywał w zakresie wdrażania zmian organizacyjnych podmiotów stawiających sobie za cel przełamanie istotnych barier rozwojowych. Pracował na rzecz rozwoju działalności operacyjnej i przekształceń własnościowych w Dexia Kommunalkredit Bank Polska, Nordea Bank Polska (wcześniej Bank Komunalny), Banku Gdańskim i Banku Przemysłowo-Handlowym. Uczestniczył w procesach wprowadzania nowych metod funkcjonowania instytucji komercyjnych i użyteczności publicznej. Za priorytet zarządczy uznaje skuteczne kierowanie podmiotami funkcjonującymi w warunkach dużej zmienności.
Absolwent studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania i psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz dyplomowych studiów w zakresie finansów na Strathclyde University.

Roman Szyszko
Energa SA (Grupa Orlen)

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie