Ross Allan

Director of Property Data Solutions Hometrack
Ross Allan
Hometrack

bio

Director of Property Data Solutions w brytyjskiej firmie Hometrack, i jednocześnie członek Rady Nadzorczej Cenatorium. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości mieszkaniowych w Wielkiej Brytanii. Jest odpowiedzialny za rynki styku, uwzględniające kredytodawców, brokerów kredytów hipotecznych, deweloperów, inwestorów instytucjonalnych, agentów nieruchomości, sektor publiczny oraz szeroko pojętą monetyzację danych.

Hometrack jest największym brytyjskim dostawcą rozwiązań AVM dla sektora bankowego i finansowego. Firma została założona w 1999 i obecnie każdego roku dostarcza ponad 50 milionów automatycznych wycen. Współpracuje z 18 z 20 największych kredytodawców w Wielkiej Brytanii. Hometrack jest częścią Zoopla Property Group, uznawanej za wiodącego dostawcę oprogramowania dla branży nieruchomości.

Zobacz debaty:

Ross Allan
Hometrack
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie