Róża Szafranek

Founder & CEO HR Hints, Founder & CEO Culturivy® Institute
Róża Szafranek
HR Hints

bio

Róża Szafranek – Founder & CEO HR Hints, Founder & CEO Culturivy® Institute. Liderka i ekspertka w dziedzinie efektywności organizacyjnej na styku rynek-biznes-ludzie.

Ma na swoim koncie exit z międzynarodowego startupu finansowanego przez fundusz VC oraz 2 udane inwestycje w sukcesje.

Autorka Culturivy® – metody zwiększania efektywności organizacji poprzez układanie, mierzenie i organizowanie obszaru ludzkiego, która została sprawdzona w 150+ firmach w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych i wydana w formie książki, która swoją premierę miała w 2023 w USA.

Jej firma HR Hints pomaga organizacjom osiągać cele biznesowe, dzięki dobrze zrekrutowanym i efektywnie zarządzanym ludziom. Do portfolio HR Hints należą m.in.: ShopRunner (by FedEx), Codewise (by CentralNic), Going (by empik), Endego (by Abris), Webcon (by MCI), Kulczyk Investments, Inovo Venture Partners, Rubicon Partners, Market One Capital, Kubota, Ramp Network, Infermedica, Radio 357 czy Grupa Pracuj.

Mentorka m.in. w InCredibles – programie mentoringowym Sebastiana Kulczyka. Wykładowczyni akademicka i prowadząca podcast “Ludzie z pracy”. Jedna ze 100 Kobiet 2022 roku wg Forbesa, 23 Kobiet na 2023 rok wg My Company oraz 100 najbardziej inspirujących kobiet CEE wg Vestbee VC.

Róża Szafranek
HR Hints

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie