Ryszard Gburek

Dyrektor Zarządzający Pionem Bankowości Korporacyjnej Bank Ochrony Środowiska S.A.
Ryszard Gburek
Bank Ochrony Środowiska S.A.

bio

Ryszard Gburek to bankowiec z kilkunastoletnim stażem pracy w sprzedaży produktów bankowości korporacyjnej w czołowych polskich bankach, łączący wiedzę fachową z doświadczeniem menedżerskim.

Od 25 lat nieprzerwanie związany z sektorem dużych przedsiębiorstw, m.in. jako doradca finansowy BRE Corporate Finance S.A., a następnie m.in. w BRE Banku S.A., Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie S.A. oraz Nafcie Polskiej S.A. Przez ostatnie lata był dyrektorem Biura w mBanku, a następnie dyrektorem Departamentu Dużych Przedsiębiorstw w BGK.

Kluczowe sukcesy zawodowe to udział w przygotowaniu pierwszej oferty publicznej (IPO) akcji Polskiego Koncernu Naftowego (obecnie PKN ORLEN), IPO PGNiG oraz IPO Grupy LOTOS. Ostatnie ponad 6 lat to okres intensywnej pracy dla BGK, w tym udział w znaczących transakcjach finansowych dla czołowych podmiotów polskiego życia gospodarczego.

Absolwent Politechniki Łódzkiej (specjalność Technika Wysokich Napięć). Ukończył Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim /University of Illinois a w 2020 r. uzyskał Online Professional Certificate in Capital Markets (New York Institute of Finance). Ukończył także studia podyplomowe na Gdańskiej Akademii Bankowej (kierunek Bankowość i Finanse).

Miłośnik strzelectwa sportowego, czynny zawodnik sekcji strzeleckiej Legii Warszawa.

Ryszard Gburek
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie