Sebastian Szaudel

Dyrektor Departamentu Finansowania Klientów Strategicznych, ING Bank Śląski
Sebastian Szaudel
ING Bank Śląski

bio

Sebastian od ponad 25 lat wspiera polskich i międzynarodowych klientów korporacyjnych w zakresie finansowania i ekspansji zagranicznej. Realizował też projekty w zakresie zarządzania produktami i technologią w Polsce i EMEA podczas kilkuletniej pracy w Londynie. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Graduate School of Banking (GSBC) i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Podczas swojej kariery w Banku Handlowym, Citi, HSBC oraz ING uczestniczył w transakcjach finansowania strukturyzowanego na potrzeby lokalnych i zagranicznych projektów inwestycyjnych oraz M&A – zarówno w formie długu bankowego jak również finansowania dłużnego (DCM) na rynkach polskich i europejskich. Fan nowych technologii, jazd rowerowych i casual gamer.

Sebastian Szaudel
ING Bank Śląski
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie