Steve Croke

CTO, GlobalLogic (Grupa Hitachi)
Steve Croke
GlobalLogic (Grupa Hitachi)

bio

Dyrektor Technologiczny (CTO) ds. Usług Finansowych w firmie Globallogic, będącej częścią Hitachi. W tej roli odpowiada za wizję i strategię technologiczną jednostki biznesowej Usług Finansowych, projektując innowacyjne i istotne rozwiązania oraz zapewniając kierunek technologiczny kluczowym klientom. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w technologii usług finansowych i pracował intensywnie w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.
Przed dołączeniem do Globallogic, Steve pełnił wysokie stanowiska technologiczne w HSBC, NatWest i Discover Financial Services. Obejmowały one nadzór nad wdrożeniem nowego systemu bankowości centralnej dla HSBC oraz kierowanie działami technologii bankowości centralnej i płatności w NatWest, jednym z największych banków w Wielkiej Brytanii. Jest pasjonatem rozwijania wysoko wydajnych zespołów oraz wdrażania innowacji.

Steve Croke
GlobalLogic (Grupa Hitachi)

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie