Sylwia Hałas-Dej

Dziekan Kozminski Executive Business School
Sylwia Hałas-Dej
Kozminski Executive Business School.

bio

Absolwentka prawa, Executive MBA , Doktor zarządzania

Dziekan Koźmiński Executive Business School, Dyrektor Executive MBA.
Od 20 lat realizuje misję projektowania i dostarczania wysokiej jakości, spersonalizowanych, innowacyjnych programów rozwojowych dla menedżerów i firm – dostosowanych do konkretnych potrzeb i celów. Odpowiedzialna za ofertę obejmującą obecnie 116 programów studiów podyplomowych oraz ponad 100 szkoleń i programów – zarówno w formule otwartej, jak i „tailor-made”, w których rokrocznie bierze udział ponad 4500 osób. Specjalistka w zakresie potrzeb rozwojowych menedżerów i ich definiowania oraz budowania relacji uczelnia-biznes. Wdraża pionierską inicjatywę pierwszego w tej część Europy akademickiego kapitału żelaznego. Odpowiada również za relacje z absolwentami studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego.
Wykładowca z zakresu Zarządzanie Strategicznego i projektów doradczych.

Poza działalnością edukacyjną jest członkinią Rady Nadzorczej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania oraz ERBUD SA.
Prezeska Fundacji Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego i vice Prezeska Fundacji Koźmińskich.
Członkini komisji i zespołu Association of MBAs (AMBA) międzynarodowej organizacji przyznającej prestiżową akredytację AMBA uczelniom na całym świecie, Rady Naukowo-Programowej liceum LifeSkills, Rady Naukowej programu Akademia Przywództwa Kobiet LeaderShe, Kapituły Lwów Koźmińskiego, Kapituły konkursu „Brandme CEO”.

Sylwia Hałas-Dej
Kozminski Executive Business School.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie