Szymon Staśczak

Dyrektor działu konsultingu i analiz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa
Szymon Staśczak
Visa

bio

Manager z siedemnastoletnim stażem w branży finansowej. Dołączył do Visa w 2019 roku. Łącząc doświadczenia z branży konsultingowej i bankowości, w Visa odpowiada za obszar usług konsultingowych i danych dla klientów z Czech, Polski, Słowacji i Węgier w obszarach takich jak strategia, produkty, zarządzanie portfolio, ryzyko i działania cyfrowe.

Przed dołączeniem do Visa pracował w Deloitte, gdzie zajmował się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla instytucji finansowych, a wcześniej w bankowości detalicznej i korporacyjnej. W trakcie swojej kariery zarządzał produktami dla klientów korporacyjnych w ING Banku oraz Banku BPH, w BOŚ prowadził zespół odpowiedzialny za produkty bankowości transakcyjnej, z kolei w Santander Banku odpowiadał za opracowanie i wdrożenie inicjatyw z zakresu bankowości prywatnej oraz otwartej bankowości dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pracując w konsultingu, odpowiadał za strategiczne projekty dotyczące rozwoju i transformacji cyfrowej dla banków i dla instytucji niebankowych, w takich obszarach jak fuzje spółek, zarządzanie danymi oraz płatności (mobilne, portfele cyfrowe, fintech i value added services).

Dzięki połączeniu wiedzy specjalistycznej z dziedziny consultingu usług płatniczych i szerokiego zakresu danych, zarządza działem konsultingu i analiz w Visa, który jest w stanie formułować cenną wiedzę oraz zalecenia, które stanowią podstawę do podejmowania lepszych decyzji biznesowych dla partnerów organizacji.

Szymon jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne) oraz odbył liczne dodatkowe szkolenia z zakresu projektów i optymalizacji procesów (Prince2 i PMP, Black belt lean six sigma).

Szymon Staśczak
Visa
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie