Tadeusz de Ville

Dyrektor, Financial Services Accounting Advisory, KPMG w Polsce
Tadeusz de Ville
KPMG

bio

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w firmach doradczo –audytowych. Prowadził projekty między innymi audytowe, doradcze, związane ze strukturyzacją transakcji kapitałowych, due dilligence, prospektami emisyjnymi, badaniem efektywności systemów wewnętrznych oraz implementacji Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości wielu polskich banków, firm leasingowych, zarządzania aktywami, firm z sektora usług płatniczych, firm faktoringowych, domów maklerskich oraz firm z sektora private equity.

Uczestniczył w wielu projektach dotyczących emisji na rynku pierwotnym lub wtórnym, zarówno w zakresie instrumentów kapitałowych jak i dłużnych – w Polsce i w ramach emisji na rynkach międzynarodowych.

Zobacz debaty:

Tadeusz de Ville
KPMG
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie