Tadeusz Woszczyński

Country Manager Poland, Austria, Czech Rep., Slovakia & Baltics, Hitachi Europe Ltd.
Tadeusz Woszczyński
Hitachi Europe Ltd.

bio

Od ponad 15 lat związany z firmą Hitachi Europe, którą jako Country Manager zarządza w Polsce, Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. Ekspert w zakresie innowacyjnych technologii IT w sektorze finansowym. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, stypendium Master Program Infotech (Infomatyka) na Universitat Stuttgart oraz Szkoły Głównej Handlowej (Efektywne Zarządzanie IT w Przedsiębiorstwie). Uczestnik programów szkoleniowych dla menedżerów na zagranicznych uczelniach takich jak Wharton, Kellogg School of Management czy IESE (Advanced Management Program). Od 2010 roku Członek Prezydium Forum Technologii Bankowych. Współzałożyciel i w latach 2007-2016 przewodniczący Grupy ds. Biometrii Forum Technologii Bankowych w Związku Banków Polskich. Współautor szeregu publikacji na temat biometrii, kart multiaplikacyjnych, digitalizacji przedsiębiorstw oraz regulacji bankowych. Brał udział w szeregu innowacyjnych na skalę europejską projektach dotyczących pierwszych sieci bankomatów i oddziałów biometrycznych w Polsce i w Turcji, systemów „paperless”, pierwszych systemów kart multiaplikacyjnych i systemów DLP w administracji publicznej czy też wdrożeniach dotyczących rozwiązania problemu trwałego nośnika informacji w polskiej bankowości.

Tadeusz Woszczyński
Hitachi Europe Ltd.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie