Tomasz Bardziłowski

Prezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych
Tomasz Bardziłowski
Giełda Papierów Wartościowych

bio

Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów i praktyków rynku kapitałowego w Polsce, z ponad 25-letnim doświadczeniem na najwyższych szczeblach zarządczych w globalnych, regionalnych i krajowych domach maklerskich. Jest maklerem giełdowym z uprawnieniami do doradztwa inwestycyjnego oraz jednym z pierwszych w Polsce posiadaczy tytułu Chartered Financial Analyst (CFA). Uczestniczył w wielu kluczowych transakcjach na polskim rynku kapitałowym i wielokrotnie zdobywał nagrody jako analityk giełdowy, będąc jednocześnie jednym z najbardziej opiniotwórczych ekspertów dla inwestorów z całego świata.
Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej zajmował stanowiska m.in. Dyrektora Zarządzającego ds. Rynków Kapitałowych oraz Doradcy Zarządu w Domu Maklerskim Ipopema Securities S.A., Dyrektora Zarządzającego CEE Equities w Domu Maklerskim Credit Suisse Securities oraz Wiceprezesa Zarządu i Szefa Działu Akcji Europy Środkowo-Wschodniej w Domu Maklerskim UniCredit CA IB (Polska) S.A.
Posiada bogate wykształcenie, w tym studia doktoranckie z zarządzania i ekonomii na Akademii Leona Koźmińskiego, Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie oraz Program for Leadership Development na Harvard Business School.

Tomasz Bardziłowski
Giełda Papierów Wartościowych

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie