Tomasz Kisiel

Członek Zarządu, Pekao Leasing
Tomasz Kisiel
Pekao Leasing

bio

Od maja 2022 roku sprawuje funkcję Członka Zarządu nadzorującego Obszar Sprzedaży i Produktu w Pekao Leasing.
W Grupie Banku Pekao S.A. od 2016 roku jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Regionie Południowo-Wschodnim, a od listopada 2017 roku kontynuował karierę zawodową na stanowisku Dyrektora Regionu Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie.
Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku w Raiffeisen Bank Polska S.A. w Pionie Bankowości Detalicznej, następnie w Pionie Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw, a od roku 2012 karierę w Deutsche Bank PBC S.A pełniąc funkcje eksperta. Następnie Bank BNP Paribas S.A i BGŻ BNP Paribas S.A pełniąc funkcje zarządzających Centrum Finansowym i Biznesowym Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Regionach.
W ciągu osiemnastu lat pracy w sektorze finansowym zdobył bogate doświadczenie zarówno w zakresie szerokiej działalności instytucji finansowych, w tym w szczególności w zakresie sprzedaży kredytów, leasingów, ryzyka, operacji oraz w zakresie różnych segmentów klientów tj. klientów detalicznych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, klientów instytucjonalnych.
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowych studiów Executive MBA (EMBA) organizowanych przy Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył wiele szkoleń w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym, analizy finansowej i sprzedaży.

Tomasz Kisiel
Pekao Leasing

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie